from Little Nina‚SK

Novinky

 
22.09.2018
  • Dnes sme pridali prvé fotky mačiatok z vrhu D nájdete ich tu .
  • Aktualizovali sme aj sekciu MAČKY, kde nájdete našu novú mačičku Meow a tiež aj ostatne odchovy, ktoré s nami zostali .
 

18.09.2018
  • Dňa 20.08. sa našej Princess narodili tri mačiatka . Dve mačičky čoko tortie point a lila tortie point a jeden kocúrik vo farbe čoko point. Viac informácii tu .
  •  Ďalšou NOVINKOU je náš nový prírastok LT*Amber Wishes Ready Steady Meow mačička importovaná z Litvi vo veľmi vzácnej farbe fawn tortie point s bielou.
  •  Posledný kocúrik Bon Bon hľadá milujúcu rodinku kde bude pôsobiť ako luxusný maznáčik. Pre viac informácii nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.
 

1.7.2018- Mačiatka z vrhu Z odišli do nových domovov , mačičika Zambia zostáva doma a bude posobiť v našej chovnej stanici ako chovná mačička. Dvaja kocúrikovia z vrhu A a jeden kocúrik z vrhu B hľadajú stále nový domov !

27.8.2017- Pridali sme nové fotky vrhu X . Dňa 15.8. sa našej Elly narodili dve mačiatka jedno dievčatko a jeden chlapec .Viac informácii čoskoro. Všetky mačiatka z vrhu V odišli do nového domova . Želám im veľa štastíčka a lásky s novými rodinkami. Mačička z vrhu W Wisteria Wica hľadá novú rodinku buď ako chovná mačička alebo ako luxusný maznáčik.

21.7.2017- Takmer všetky mačiatka z vrhu V už odišli do nového domova. Vixie zostáva pôsobiť v našej chovateľskej stanici ako chovná mačička, Valentino čoskoro pocestuje do Nemecka, kde bude pôsobiť ako chovný kocúrik, Vogue a Vinnie budú robiť radosť ako maznáčikovia na Slovensku a Valium odišla za svoju staršiu sestru Tropicanu do Rakúska kde bude pôsobit ako maznáčik.

17.7.2017- Všetky mačiatka z vrhu V našli svojich nových majiteľov. Želáme im veľa štastia a lásky. Naše dve slečny z vrhu W oslávili prvý mesiac, v ich sekcii nájdete nové fotografie. Našou najväčšou novinkou sú nové mačiatka . Dňa 11.7. sa narodili mačiatka zo spojenia Tamia a Zebi . Máme troch chlapcov, viac informácii čoskoro vrh X . 

1.7.2017-Pridali sme nové fotky našich dvoch slečien z vrhu W.


17.6.2017-Mačiatka z vrhu V absolvovali prvé očkovanie a čipovanie, ktoré zvládli na jednotku. Pridali sme aj ich nové fotografie v sekcii vrh V. Dňa 14.6.2017 sa našej Karme narodili dve mačiatka-dve slečny, otcom sa stal prvý krát Zebedee. Čoskoro pribudnú aj fotky .

25.5.2017 - Dňa 13.4.2017 sa narodili našej Princess päť krásnych mačiatok. Štyri dievčatká a jeden chlapec. Viac info Vrh V .

8.6.2016- Mačiatka oslávili krásnych 7 týždnov a do ich galérie sme pridali nové fotografie ktoré nájdete tu.

28.5.2016- Naše mačiatka majú už 5 týždňov už sú to veľké šidlá ktoré sú úplne všade . V sekcii Vrh T nájdete nové fotografie našich drobcov.


17.5.2016- Naša mačacia rodinka sa rozrástla nie o jedného štvornohého chlpáčika, ale rovno o sedem chlpáčikov.  Dňa 18.4 priviedla na svet Princess krásne mačiatka, máme štyri mačičky a dvoch kocúrikov. Princess nám tento vrh nadelila až štyri dlhosrsté mačiatka ktoré sú ako cukrové bábiky. A siedmym novým členom je naša nová posila do nášho chovu Tamia Dreaming ktorú sme si priviezli zo Španielska. Viac informácii nájdete v sekcii Mačky a Vrh T .


23.3.2016- Pridávame fotky našich odchovov .

8.12.2015- Naše mačiatka našli svoje milujúce domovy. Novým rodinkám želám kopu radosti a mojim detičkám veľa lásky od nových rodičov.

27.10.2015- Naše mačiatka z vrhu Q a R našli nové rodinky. Nové domovy hľadajú kocúrikovia z vrhu S - Sunset,Spirit a SnowBall.  Pridali sme aj nové fotky ktoré nájdete v ich sekciách.

24.6.2015- Naše mačiatka z vrhu Q už krásne vyrástli a robia nám veľkú radosť. Pre dve posledné mačičky Qaylie a Quimby hľadáme novú rodinku. A aby našim drobcom nebolo smutno tak bocián k nám priniesol ďalšie 3 krásne mačiatka od našej Olive . Máme dve mačičky a jedného kocúrika.

2.5.2015- Dňa 27.4. sa našej Elly narodilo päť krásnych mačiatok. Máme jedného kocúrika a štyri mačičky. Viac informácii pridáme neskôr.

5.4.2015- Máme novú posilu do nášho chovu ! Predstavujeme Vám naše strieborné zlatíčko Karma Vagabogo.
-Našou ďalšou novinkou je že koncom Apríla by sa našej Elly Mae mali narodiť mačiatka .
 

25.1.2015-Naše chlapeté gulôčky z vrhov N,O a Pmajú nové domovy,budú robiť radosť novým majteľom nie len na Slovensku ale aj v Taliánsku,Rakúsku,Nórsku a Poľsku.
Dňa 10.1 sme sa zúčastnili na výstave v Ostrave kde sme mali úžasný úspech. Prvý krát som zobrala na výstavu vrh a bol to vrh N. Posuchovala ich pani Lenka Venclíková ktorá bola z mačiatok nadšená udelila im I. a NOMINÁCIU do Best in Show ktorú nakoniec aj vyhrali. U p Venclíkovej bol aj náš Harvey ktorá bola tiež z neho unesená dala mu V1+CAGCIB a vyhral BEST IN VARIETY.
Autor fotografii Barbara Szymczak

28.11.2014- Naše mačiatka z vrhov N,O a P sú už veselé klbká ktoré neodychujú ani sekundu.  Čipovanie aj očkovania zvládli na jednotku a onedlho budú môcť odísť do nových rodiniek.
Dňa 22.10 sme sa zúčastnili medzinárodnej výstavy v Nitre s našim Harveyim. Harvey bol posuchovaný p. Jaroslavom Pánkom ktorý nám udelil V1 a CAGCIB. Za fotografie ďakujem Katke Prokajovej a Eme Volárikovej.
28.10.2014 -  Cez víkend 25-26.10 sme sa zúčastnili SVETOVEJ  VÝSTAVY v Prahe . Harvey bol posudzovaní pani posudzovateľkov Ginou Grob ktorá mu napísala úžasný posudok zo samými ,,ex,, udelila mu V1 a jeho prvý CAGCIB . Neskôr sme boli volaní na výber do nominácie kde získal nomináciu devon rex. Atmosféra aj samostatná výstava prebiehala veľmi super ! Prikladám pár fotografii.

•Pridali sme aj aktuálne fotografie všetkých našich mačiatok . Už sú veľkí nezbednícia rastú naozaj do krásy .


27.9.2014-Dňa 20.9. 2014 sa anšej Elly narodilo päť krásnych mačiatok , Máme tri dievčatká a dvoch chlapcov. Viac informácii nájdete v sekcii Vrh O .

Včera vo večerných hodinách priviedla naša  Princess na svet mačiatka . Viac informácii o pár dní.

Olivkine mačiatka majú tri týždne a maminka Olive už ich ledva ustráži v pôrodnici .Nové fotografie v ekcii Vrh N .


12.9.2014- Dňa 5.9 sa našej Olive narodili krásne štyri mačiatka . Máme troch chlapčekov a jedno diečatko. Všetci rastú do krásy a vypapkávajú sa do guľata. Viac informácii nájdete v sekcii Vrh N .
 

.30.6.2014- Po veľmi dlhej odmlke sa znovu hlásime . V priebehu pol roka sme sa zúčastnili troch medzinárodných výstav a to v Olomouci , Nitre a vo Viničnom. Na všetkých troch výstavach sa zúčastnil Harvey kde dostal krásny posudok CACIB a v Olomouci aj nomináciu. Do Nitry sme zobrali aj Elly kde dostala druhé CAC. Zúčastnili sme sa aj našej klubovej sútaže kde sme mali úžasný úspech. Harvey získal titul najkrajší chovný kocúr Royal Cats a najkrajšia chovná mačka celkovo Elly získala 3.miesto za najkrajšiu chovnú mačku. A nakoniec naša chovná stanica získala najvyššie umiestnenie a to putovný pohár Štefana Adameho.


11.11.2013- Pridali sme nové fotky naších mačiatok z vrhu M. Viac fotografii nájdete v sekcii.


5.10.2013- Naši kocúrikovia Limalh a Liam odcestovali do svojich rodiniek kde budú posobiť ako chovní kocúrikovia. Želám im veľa lásky,papaníčky a hladkania .

Našej Princess sa dňa 27.9 narodilo šesť krásnych,zdravých mačiatok . Máme štyri dievčatká a dvoch chlapcov. Viac informácii nájdete v sekcii Vrh M.


1.9.2013- Naše všetkí mačiatka našli svoj milujúci domov. Kala odletela do Francúzska kde bude pôsobiť ako chovná mačička , Lilly bude domáci miláčik , Liam a Limalh budú pôsobiť ako chovný kocúriky v Belgicku a Nemecku.
Dostali sme fotky od nových majteľov ktorí sa starajú o naše dedičky . Všetkým našim mačiatkam želám krásni  a dlhí život .

14.8.2013- Dnes nám prišli skvelé správy z veterinárnej kliniky v Brne. Naše všetkí mačičky sú PKD negatívne.
Naše mačiatka z vrhu K našli svoje milujúce rodinky , z vrhu L máme voľnú poslednú mačičku menom Lilly . Ak niekto hľadá rozmaznanú mačičku tak nás neváhajte kontaktovať.
Náš odchov Geebee of Sunshine si hľadá nový milujúci domov. Kocúrik má 1 rok, je čipovaný a kastrovaný. Kocúrik nie je vhodný k deťom ,inak je veľmi milý.  Ak máte o neho záujem prosím neváhajte a kontaktujte ma. ( Kocúrika darujeme do dobrých rúk)
Ads by Internet Speed Checker1.1Ad Options
 
 

29.7.2013- Naše mačiatka z vrhu J už majú nové a štastné domovy.
Mačičky vrhu K , Kinga a Kala hľadajú stále nové rodinky a tak isto aj Lilly  z vrhu L. Mačiatka pri odbere budú 3x očkované , odčervené a začipované . Kto hľadá vymazleného spoločníka neváhajte nás kontaktovať.

18.6.2013- Za tú dobu čo sme neaktualizovali naše webové stránky sa v našej chovateľskej stanici udialo veľmi veľa vecí. Dňa 29.5 sa našej Olivke narodili krásne tri mačiatka . Jedno dievčatko a dvaja chlapci. Naše J-čka majú za sebou druhé očkovanie a čipovanie. K-čka už majú za sebou prvé očkovanie a ostatné vakcinácie ich ešte čakajú. Dňa 15.6. náš Harvey bol na MVM vo Viničnom kde dostal úžasný posudok a V+CAC a týmto získal titul Šampión.

15.5.2013- Dňa 7.5. sa narodilo našej Ellynke 5 krásnych mačiatok, dve mačičky a traja kocúrikovia. Viac info nájdete v sekcii vrh K. Naše J-čka už pekne papkajú a chodia na záchodík . Bohužiaľ v posledných týždnoch naša stránka nefunguje tak ako by mala tak prosím pre viac informácii ma kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.

26.4.2013- Dnes majú naše mačiatka 2 týždne ,už všetkí majú otvorené očká a už začínajú skúmať peliešok . Aktuálne foto nájdete tu.

13.4.2013 - Včera sme sa konečne dočkali prvých tohtoročných mačiatok ! Naša Princess porodila krásne štyri mačiatka s váhami 120,124,130 a 130g . Máme zrejme 4 kocúrikov . Viac info a fotky nájdete tu .

19.3.2013- Po dlhšej odmlke sme tu zas :). Za tie dva mesiace sa u nás udialo veľa noviniek. Náš kocúrik Franco-Lee (kastrát) odišiel do nového domova do Komárna kde sa o neho veľmi vzorne starajú a pravidelne nám posielaju o ňom informácie . Nebolo  to ľahké po toľkých rokoch ale Franco sa nezniesol ani po kastrácii s  novým kocúrikom tak som mu našla nový domov kde si svoju penziu môže naplno užívať . Ďalšou ale už pozitívnov novinkou je že sme sa s Harveym zúčastnili dvoch medzinárodních výstav . Prvú absolvuval 2.2.2013 vo Viničnom ešte v triede 11 (mačiatko 6-10m) kde získal nádherný posudok a V1 a druhá bola tento víkend 16.-17.3.2012 kde náš chlapisko bol v triede otvorenej a získal 2x V1+CAC . Nášmu miláčikovi nebolo nič vytknuté iba to že trošku pĺzne lebo mení svoju baby strsť za dospelácku :). A ešte jedna novinka že začiatkom Apríla k nám priletí bocián tak držte palce aby všetko dobre dopadlo :)
Ads by Internet Speed Checker1.1Ad Options
 

5.1.2013 - Dnes naša posledná mačička Ice-Lady odišla do nového domova  do Bytče.
V plánovanom krytí nájdete naše plány na rok 2013
 
 
 
     

 

 
TOPlist

aktualizováno: 25.09.2018 21:04:14